Idol White pasūtīšanas pamācība

Kopš šīs lapas izveides esmu saņēmusi dažādus jautājumus tieši par pasūtīšanas procesu, savās iespēju robežās esmu centusies palīdzēt cilvēkiem, bet sapratu, ka vieglāk būs, ja izveidošu pamācību. Tā nu vienu vakaru ķēros klāt un izveidoju! Šī pamācība ir domāti tiem, kuri vēl nekad nav iepirkušies internetā, bet tas patiešām nav nekas grūts!

1. Solis

Pirmais, lai pasūtītu Idol White zobu balināšanas līdzekli, ir jāapmeklē Idol White oficiālo mājaslapu(ŠEIT). Lai vieglāk būtu sekot pasūtīšanas pamācībai, ir ieteicams Idol White mājaslapu atvērt jaunā logā vai cilnē.

Tiklīdz Jūs atvērsiet minēto lapu, Jūs ieraudzīsiet sekojošu logu ar dažādām ailēm(skat. attēlu, paskaidrojumus):

1. Jūsu vārds
2. Uzvārds
3. Valsts – Latvija(Latvia)
4. Iela
5. Pilsēta vai ciems
6. Ja 5. laukā norādījāt pilsētu, šajā(6.) laukā norādiet rajonu(Piem. Jēkabpils nov.) vai jau vēsturisko novadu(Vidzeme). Ja norādījāt ciematu vai kādu citu mazāk apdzīvotu vietu, norādiet pašreizējo novadu(Piem. Jēkabpils nov.)
7. Pasta indekss
8. Ē-pasts
9. Telefons(norādiet +371 pirms numura)
10. Spiediet uz START MY ORDER pogas, lai turpinātu pasūtīšanas procesu.

2. solis

Tiklīdz Jūs būsiet izpildījis iepriekšējo solis, Jums atvērsies jauna lapa ar sekošu logu kreisajā pusē:


1. Izvēlieties Idol White balinātāju daudzumu. Vislētākais iespējamais piedāvājums maksā $49.95, kurā ietilpst divi zobu balināšanas zīmuļi, ar kuriem bez problēmām pietiek vienam cilvēkam, lai sasniegtu pilnvērtīgu efektu. Jāpiezīmē, ka ik pa laikam balināšanas proces ir jāuzlabo – jāieziež zobi 1 reizi ik pēc apmēram divām nedēļām. Jāsaka, ka man ar vienu iepakojumu ir pieticis veselam gadam.

Savukārt Jums arī ir iespēja izvēlēties vairākus iepakojumus uzreiz(Ja tiek izvēlēts lielāks iepakojums, ir iespējams pat ietaupīt $150, nekā tad, ja šie iepakojumi tiktu pasūtīti pa vienam). Bez šaubām, šādi zobu balinātāji arī var kalpot kā laba dāvana.

2. Izvēlies sūtīšanas metodi. Ir pieejamas 2 pasūtīšanas iespējas – ātrā sūtīšana, kas maksā dārgāk, bet paciņu saņemsiet ātrāk, kā arī otra pasūtīšanas metode, kura izmaksā tikai $9.94, bet paciņa būs jāgaida ilgāk(10-14 dienas) – Manā gadījumā, kad sūtīju ar šo metodi, saņēmu pēc 11 dienām.

3. Ir iespēja arī apdrošināt produktu, kuru sūtot es neesmu izmantojusi, bet ja vēlaties, varat atķeksēt šo iespēja(maksās papildus $3.99).

4. Ja jums ir PayPal interneta maksājuma konts, spiediet uz PayPal pogas, kas Jūs aizvedīs uz PayPal maksājuma sistēma. Ja jums šīs maksājuma metodes nav, ignorējiet šo soli.

3. Solis

Kad iepriekšējo soļi ir izpildīti, labajā pusē Jūs redzēsiet sekojošus aizpildāmos laukus:

Šajā laukā ir jāizpilda informācija par maksāšanas karti, ar kuru tiks iegādāts pirkums(ja iepriekšējos soļos neizvēlējāties PayPal kā maksāšanas logu). Šī maksāšanas forma ir droša, pati esmu iegādājusies produkta ar kredītkarti.

1. Ja Jūs vēlaties mainīt kaut ko sakarā ar sūtīšanas, maksāšanas adresēm, spiediet uz “Update Shipping / Billing Address“. Atvērsies papildus formas, kurās variet veikt nepieciešamas izmaksas. Ja adrese, kas ir saistīta ar personu kuram karte pieder(Billing Address) atšķiras no adreses uz kuru tiks sūtīta pacīna, noņemiet ķeksi no “Same as Shipping” un ievadiet atšķirīgās maksāšanas kartes(Billing Address) un sūtījuma saņemšanas(Shipping Address) adreses. Ja nekādas iepriekš minētās izmaiņas nav nepieciešamas, izlaidiet šo soli.

2. kredītkartes numurs: – Garš numurs, redzams kartes priekšpusē(skat. apakšējam attēlam 3. norādi).

3. kartes derīguma termiņa beigu datums: Termiņš pēc kura kredītkarte vairs nav derīga, norādīts uz kartes(formāts – Mēnesis/Gads). P.m. Ja jūsu kartes derīguma termiņa datums ir 2012. gada novembris, tad jāraksta šādi: 11/12(skat. apakšējam attēlam 4. norādi).

4. verifikācijas numurs: 3 ciparu skaitlis, kas redzams otrpus kredītkartes(pie paraksta). *American Express kredītkaršu lietotājiem tas ir 4 ciparu skaitlis, kas norādīts virs kredītkartes numura(skat. apakšējam attēlam 5. norādi).

Attēls(Paraugs bankas kartei) ar norādēm:

Kartes otra puse

5. Kad visa informācija ir ievadīta apstipriniet savu sūtījumu, nospiežot pogu “PLACE ORDER“. Pēc šī soļa, Jums parādīs apstiprinājuma ziņu, ka sūtījums ir izsūtīts.

Biežāk uzdotie jautājumi:

* Vai ir kartē ir LVL valūta(Latvijas lati), nav jāveic konvertācija?
Nē, to izdarīs banka, un tas ir bezmaksas pakalpojums.

* Cik apmēram lati ir $49.95 dolāri?

Kā zināms valūtas kurss nepārtraukti nedaudz svārstās, bet tie apmēram ir 26 lati.

 

P.S. Ja ir vēl kādi neskaidri jautājumi, saskaraties ar kādām grūtībām pasūtīšanas procesā, droši dodiet ziņu.

Pievieno komentāru:

CommentLuv badge